Hakkımızda

Çakır Balıkçılık, 1986 yılında İzmir’de kuruldu. Kültür balıkçılığı alanında; “en üst düzeyde müşteri memnuniyeti, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet’’ misyonu ile sektörün en eski firmalarından biridir.

Çakır Balıkçılık, Türkiye’nin genç ve dinamik Akuakültür sektörüne, global pazardaki en iyi marka temsilcilikleri ile ekipman tedariklerini gerçekleştirirken, ağ kafes üretimi, Anti-fouling, ağ bakım-onarımı, HDPE kafes imalatı, mooring sistem kurulumu, denetimi ve anahtar teslim proje hizmetleri ile Kültür Balıkçılığı alanında lider konumdadır.

Hem Türkiye’de hem de Azerbaycan, Rusya, Tunus, Irak, Fransa, İtalya, İspanya, Malta, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Meksika, Honduras, Hırvatistan, Mozambik, Vietnam, Romanya gibi ülkelerde gerçekleştirdiği anahtar teslimi projelerle global bir oyuncu olarak, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı lojistik servis merkezini kurduğu Milas’ta hizmet vermeye devam etmektedir.

Yüksek kalite, uygun fiyat ve zamanında teslim olarak ifade edebileceğimiz iş anlayışına uygun bulduğumuz yabancı firmaların temsilciliğini yıllardır başarıyla sürdürmekteyiz. Bu firmaların başlıcaları şunlardır:

 
Open chat
1
💬 Yardıma İhtiyacım var
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?